Wszystkie opinie pochodzą od klientów Pyszne.pl, którzy zamówili z House of Sushi Nowosolna. Chcesz wiedzieć więcej? Dowiedz się więcej
Bartosz
11 cze 2026 o 21:55
Szybka dostawa. Jedzenie bardzo dobre. Przywiezione przez dedykowanego kuriera nie taxi. Wszystko na duży plus.
Agata
10 cze 2026 o 21:21
Często zamawiamy, bo lubimy
Januszkiewicz
22 maj 2026 o 14:41
Zawsze wszystko idealnie
Daria
16 maj 2026 o 22:39
Sushi super, ramen bardzo wyrazisty, kaczka w tempurze nieco słodkawa, ale bardzo miękka i soczysta, jedynie warzywa do kaczki zbyt "cytrynowe". Jak najbardziej polecam
Patrycja
15 maj 2026 o 23:14
Przepyszny ramen, przemiła obsługa. Polecam serdecznie
Ada
4 maj 2026 o 7:52
Bardzo dobre sushi polecam
Daria
23 kwi 2026 o 22:31
Rameny świetnie zapakowane, zawsze są gorące. Smak fantastyczny. Polecam
Klaudia
12 kwi 2026 o 12:28
Nie jestem fanką sushi ale w tym się dosłownie zakochałam! Jem drugi raz i na pewno nie ostatni, przepyszne! Bardzo miła obsługa do tego, najlepsi