HOUSE OF SUSHI NOWOSOLNA

Ostatniaopinia


5 gwiazdek z 491 opinii

Wszystkie opinie pochodzą od klientów Pyszne.pl, którzy zamówili z House of Sushi Nowosolna. Chcesz wiedzieć więcej? Dowiedz się więcej

11 cze 2026 o 21:55 Szybka dostawa. Jedzenie bardzo dobre. Przywiezione przez dedykowanego kuriera nie taxi. Wszystko na duży plus.
10 cze 2026 o 21:21 Często zamawiamy, bo lubimy
22 maj 2026 o 14:41 Zawsze wszystko idealnie
16 maj 2026 o 22:39 Sushi super, ramen bardzo wyrazisty, kaczka w tempurze nieco słodkawa, ale bardzo miękka i soczysta, jedynie warzywa do kaczki zbyt "cytrynowe". Jak najbardziej polecam
15 maj 2026 o 23:14 Przepyszny ramen, przemiła obsługa. Polecam serdecznie
4 maj 2026 o 7:52 Bardzo dobre sushi polecam
23 kwi 2026 o 22:31 Rameny świetnie zapakowane, zawsze są gorące. Smak fantastyczny. Polecam
12 kwi 2026 o 12:28 Nie jestem fanką sushi ale w tym się dosłownie zakochałam! Jem drugi raz i na pewno nie ostatni, przepyszne! Bardzo miła obsługa do tego, najlepsi
28 mar 2026 o 20:40 Przepyszny!